Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 25 lipca 2017

Paczkowski przedłużył kontrakt z Vive

24-letni rozgrywający najbliższe dwa sezony spędzi na wypożyczeniu w ukraińskim zespole Motoru Zaporoże. Jednocześnie Paweł Paczkowski przedłużył swój kontrakt z klubem Vive Tauron Kielce, który będzie obowiązywał do końca rozgrywek 2020/2021. 

 
Przyszedłem do Zaporoża, żeby się rozwijać. Proces aklimatyzacji przebiega bardzo korzystnie. Nie mam żadnych problemów z integracją w nowej grupie. Zaczęliśmy przygotowania i skupiamy się wyłącznie na ciężkiej pracy – mówi leworęczny rozgrywający. Zespół, w którym Paczkowski spędzi najbliższe dwa sezony to uczestnik Ligi Mistrzów, który w nadchodzących rozgrywkach w grupie zmierzy się z silnymi rywalami – Zagramy z takimi drużynami jak francuskie Montpellier czy macedoński Metalurg Skopje. Nowa formuła Ligi Mistrzów obliczona jest na jak największą liczbę zaciętych spotkań i tak na pewno będzie w przypadku naszej grupy. Na pewno wszyscy będziemy solidnie pracować, żeby osiągnąć sukces.
 
W nowym klubie reprezentant Polski będzie współpracował z trenerem Patrykiem Romblem, który do niedawna prowadził zespół PGNiG Superligi – MMTS Kwidzyn To stuprocentowy profesjonalista, bardzo ambitny szkoleniowiec, który ma konkretną wizję zespołu.
 
Paweł Paczkowski nie jest jedynym zawodnikiem Vive Tauron Kielce, który najbliższy okres spędzi na wypożyczeniu w innym klubie. W gronie zawodników zespołu mistrza Polski, którzy zostali wypożyczeni znajdują się: Daniel Dujszebajew i Branko Vujović (Celje Pivovarna Lasko) oraz Szymon Sićko (TV Huttenberg).

Paweł Paczkowski otrzymał statuetkę Gladiatora za najlepszego bocznego rozgrywającego sezonu

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: