Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 marca 2020

Pamiętacie mnie? Wpis Tomasza Gębali

Tomasz Gębala odezwał się do kibiców przez swojego instagrama. Obecny rozgrywający PGE VIVE Kielce, uważany za jedną z największych nadziei polskiego szczypiorniaka, praktycznie od maja 2018 r. boryka się z kontuzją kolana. 

W swoim emocjonalnym wpisie Tomasz Gębala przyznaje, że to był dla niego bardzo trudny okres. W którym zmagał się z depresją i brakiem motywacji do powrotu na parkiet. 

Tomasz Gębala / PGNiG Superliga

Tomasz Gębala uszkodził więzadło boczne w kolanie podczas ćwierćfinału 9-go maja 2018 r. w meczu z Wybrzeżem Gdańsk. Pauzował przez 9 miesięcy. Do gry wrócił w lutym 2019. Kiedy wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku, 15 maja podczas półfinałowego meczu z MMTS-em Kwidzyn, po trzech miesiącach powrotu do gry, Gębala drugi raz zrywa więzadła w kolanie i musi przejść zabieg rekonstrukcji. Teraz w powrocie na boisko, rozgrywającemu nie przeszkadzają kontuzje, ale ogólnoświatowa pandemia koronawirusa. 

Instagram Tomasza Gębali / PGNiG Superliga

?? Pamiętacie mnie jeszcze? To ja-Tomasz Gębala, a to mój ostatni mecz! 
To zdjęcie ciągle wywołuje u mnie dużo emocji… ale dzisiaj w końcu jestem w stanie otwarcie opowiedzieć Wam o wszystkim co się działo przez ten cały czas. 
Kolorowo nie było, przynajmniej na początku. Od mojej pierwszej kontuzji kolana minęło dokładnie rok i 6 dni do ponownego zerwania więzadła krzyżowego przedniego, co dało mi możliwość grania aż przez 3 miesiące. Fajnie co? Wizja przechodzenia przez to gówno jeszcze raz doprowadziła mnie do depresji. Było mi już wszystko jedno. Czy wróce do grania czy nie, bez znaczenia. Na szczęście mam wokół siebie ludzi, którzy pomogli mi się z tego podnieść. 
Teraz wróciłem! Znowu inny, na pewno silniejszy ? 
Niestety los kolejny raz rzuca mi kłody pod nogi, bo w momencie, w którym w końcu mogłem wrócić do gry sezon sie najprawdopodobniej zakończył ? 
keep calm Tomek… keep calm ?? A tak poza tym to w tym czasie były też fajne momenty! Wziąłem ślub ??, skończyłem studia ??‍? oraz pracowałem pod okiem profesjonalistów, by móc na nowo walczyć dla Was i dać z siebie jeszcze więcej ??‍♂️ Miłego dnia! ??

https://www.facebook.com/SLMezczyzn/videos/2130148920427739/
Tomasz Gębala / PGNiG Superliga

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: