Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 listopada 2016

Paweł Niewrzawa wraca do Gdańska

Trenerzy Wybrzeża Gdańsk przed sezonem wzmocnili swój skład ośmioma nowymi zawodnikami. Jak się okazuje, to nie koniec zmian. Dziś szeregi czerwono – biało – niebieskich zasilił Paweł Niewrzawa.
Paweł Niewrzawa to 24 – letni środkowy rozgrywający z Gdańska. Karierę seniorską rozpoczął w SMS ZPRP Gdańsk. Po zakończeniu szkoły trafił do Nielby Wągrowiec, a stamtąd do obecnego Mistrza Polski Vive Tauronu Kielce. Z Kielc został wypożyczony do Lubeki, a po powrocie z Niemiec podpisał kontrakt z Górnikiem Zabrze. Niewrzawa ma też na swoim koncie występy w Reprezentacji Polski.
Teraz rozgrywający wzmocni klub znad morza. – Patrząc z perspektywy klubów, w których grałem, w Wybrzeżu jest największy nacisk na rozwój. Jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję. Podoba mi się ciekawa wizja budowania klubu opartego na młodych zawodnikach wspieranych przez kilku starszych, bardziej doświadczonych. To także powrót bliżej rodziny. – skomentował decyzję o grze w Wybrzeżu Paweł Niewrzawa.
Rozgrywający w poprzednim sezonie borykał się z poważną kontuzją, jednak po półrocznej intensywnej rehabilitacji wrócił do gry. Mam nadzieję, że wrócę silniejszy. Nie ma nic za darmo. Jeśli będę robił swoje, pracował na treningach i spełniał założenia trenerów, to wszyscy będziemy zadowoleni. – dodał.
Po jedenastu kolejkach PGNiG Superligi gdańszczanie plasują się na trzecim miejscu w grupie granatowej, a dorobek 12 punktów daje im siódme miejsce w tabeli zbiorczej.  – Jestem bardzo wdzięczny, że dostałem tu szansę rozwoju. Każdy zawodnik w Wybrzeżu zostawia serce na boisku i we wszystkich meczach dąży do tego, aby zgarnąć całą pulę. Taki też jest mój cel i zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby tak się stało. – zakończył nowy nabytek Wybrzeża.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: