Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 marca 2022

Paweł Paczkowski dokończy sezon w Kielcach

Paweł Paczkowski, po rozwiązaniu kontraktu z białoruskim Mieszkowem Brześć, dokończy sezon 2021/2022 w barwach drużyny Łomża Vive Kielce. 

Boczny Rozgrywający Sezonu 2016/2017 PGNiG Superligi – Paweł Paczkowski

Rozgrywający od 2020 roku występował w Mieszkowie w ramach wypożyczenia z Łomża Vive Kielce. W obliczu wojny na Ukrainie Paczkowski zdecydował się jednak rozwiązać kontrakt z białoruską drużyną (WIĘCEJ). Były reprezentant Polski ma wciąż ważną umowę z Mistrzami Polski do 2024 roku, dlatego końcówkę obecnego sezonu spędzi właśnie w żółto-biało-niebieskich barwach i będzie mógł wystąpić we wszystkich rozgrywkach (łącznie z Ligą Mistrzów).

Cieszę się, że wróciłem do Kielc i chyba los tak chciał, bo jak dotąd nic na to nie wskazywało. W Kielcach spędzę końcówkę sezonu i zrobię wszystko, by jak najwydatniej pomóc zespołowi – komentuje Paczkowski.

Sytuacja na świecie sprawiła, że Paweł został bez klubu, a ponieważ jest naszym zawodnikiem, nie mogliśmy nie zareagować. Wierzę, że pomoże nam na boisku – dodaje Prezes KS Vive Handball S. A, Bertus Servaas.

Paczkowski wzmocni prawą stronę Mistrzów Polski. Nominalny prawy rozgrywający dobrze odnajduje się także na pozycji skrzydłowego, gdzie w wyniku kontuzji Sigvaldiego Gudjonssona osamotniony został Arkadiusz Moryto. „Paczas” występować będzie z numerem 34.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: