Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 kwietnia 2017

Pełna mobilizacja w Mielcu

W ostatniej serii rundy zasadniczej PGNiG Superligi Stal podejmie Chrobrego Głogów. Po zeszłotygodniowej porażce z Zagłębiem mielczanie w walce o 5. miejsce w grupie pomarańczowej nie są już zależni tylko od siebie. „Czeczeńcy” muszą czekać na rezultat spotkania Gwardii Opole z Zagłębiem Lubin, gdyż tylko porażka „Miedziowych” daje Stali możliwość gry w meczu o Dziką Kartę, bez względu na wynik meczu z Chrobrym.
SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów 07.04.2017 (piątek), godz 18:00, hala gimnazjum nr 2,ul. Grunwaldzka 7, Mielec
Głogowianie do Mielca przyjadą niezwykle zmotywowani, gdyż ewentualna wygrana w przypadku porażki Wybrzeża z Azotami zapewni podopiecznym Jarosława Cieślikowskiego trzecie miejsce w swojej grupie i pewne miejsce w fazie finałowej. W ostatniej serii drużyna z województwa dolnośląskiego pewnie pokonała na wyjeździe 30:20 Meble Wójcik Elbląg, a jednym z „ojców sukcesu” był wychowanek Stali – Damian Krzysztofik, który od początku sezonu stanowi o sile swojej obecnej drużyny, będąc tym samym jednym z najskuteczniejszych graczy w lidze.
W szeregach Chrobrego występuje jeszcze jeden świetnie znany Stali zawodnik – Grzegorz Sobut.
Porażka z Zagłębiem bardzo podrażniła mielczan. „Biało-Niebiescy” zapowiadają że, zrobią wszystko, aby mecz kończący fazę zasadniczą wygrać i pokazać, że to właśnie oni zasługują na grę w meczu o Dziką Kartę. W tym sezonie nasi zawodnicy potrafili już ograć zespół z Głogowa. Stało się to w 14. serii, Stal triumfowała 21:18.
26seriasmvschr_plakat
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: