-:-

Dodano: 11 kwietnia 2018

Pewne zwycięstwo Azotów

Azoty Puławy zdecydowanie lepsze od Spójni w zaległym meczu 25. serii.

Od samego początku goście dominowali w ataku i do 14. minuty prowadzili już 6:0. Pierwsze trafienie dla gospodarzy zaliczył Kamil Pedryc. Spójnia starała się odrabiać straty ale przyjezdni kontrolowali przebieg gry, prowadząc do przerwy 18:12.

Po zmianie stron jedna i druga drużyna grała mocno ofensywnie. Podopieczni Daniela Waszkiewicza do samego końca nie pozwolili Spójni na dojście do wyniku pozwalającego na odrobienie strat i wygrali wysoko 43:26.

Spójnia Gdynia – KS Azoty Puławy 26:43 (12:19)
Spójnia: Głębocki, Zimakowski, Michalczuk – Rychlewski 8, Luberecki 6, K.Pedryc 3, Lisiewicz 3, Ćwikliński 2, Krawczenko 1, Kyrylenko 1, Marszałek 1, Brukwicki 1 oraz Jamioł, P.Pedryc, Wolski, Męczykowski.
KS Azoty: Bogdanow, Koszowy – Gumiński 5, Podsiadło 5, Panic 4, Seroka 4, Skrabania 4, Jurecki 3, Kuchczyński 3, Grzelak 3, Ostrouszko 3, Orzechowski 2, Masłowski 2, Łyżwa 2, Kowalczyk 1, Titow 1.