Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 lutego 2022

Pewne zwycięstwo Chrobrego

W tym spotkaniu to gospodarze dominowali na parkiecie. Choć pierwsze 20′ minut było dosyć wyrównane, to już później z każdą kolejną minutą przewaga Chrobrego rosła i ostatecznie głogowianie wygrali aż 34:22.

Gospodarze pewnie weszli w mecz. Mimo niewykorzystanego karnego na początku spotkania, w 6′ minucie prowadzili już 3:0. Goście walczyli o odrabianie strat i kolejne minuty to była wyrównana gra obu zespołów. Gwardii prowadzenie udało się objąć dopiero w 15′ minucie, ale nie dane im było cieszyć się nim długo. Chrobry bardzo szybko odskoczył rywalom i na przerwę schodził do szatni prowadząc aż 6. bramkami.

Druga połowa to jeszcze lepsza gra głogowian. Przez całe 30′ minut sukcesywnie powiększali swoją przewagę, nie dając Gwardii nadziei na odrobienie strat. Goście popełniali coraz więcej błędów, które gospodarze skutecznie wykorzystywali. Ostatecznie Chrobry wygrał różnicą aż 12. bramek i awansował na 9 miejsce w tabeli PGNiG Superligi.

MVP meczu został Rafał Stachera, który znakomicie spisywał się w bramce. Bramkarz Chrobrego otrzymał nagrodę od NamedSport.

Chrobry Głogów – Gwardia Opole 34:22 (18:12)
Chrobry Głogów: Stachera 1, Dereviankin, -Krzywicki, Grabowski 3, Zdobylak, Warmijak, Klinger 4, Kosznik 1, Orpik 1, Jamioł 7, Matuszak 1, Otrezov 6, Styrcz 2, Włoskiewicz 1, Paterek 3, Skiba 4
Gwardia Opole: Malcher, Ałaj, – Scisłowicz 3, Klimenko, Sosna, Fabianowicz 1, Zarzycki 7, Klimków 3, Solovev 3, Jankowski 2, Mauer 2, Milewski, Morawski 1, Stefani, Kucharzyk, Bączek

Foto: Artur Starczewski

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: