-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 4 grudnia 2017

I PGNiG Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej w Pucku

 
Od 4 do 6 grudnia halę MOKSiR w Pucku wypełnią zawodnicy i zawodniczki popularnego szczypiorniaka.  W I PGNiG Turnieju Mikołajkowym Piłki Ręcznej zmierzy sie 12 młodzieżowych drużyn.
 
W Turnieju zagra osiem drużyn chłopców i cztery dziewcząt z województwa Pomorskiego. Łącznie na boisku poajwi się 200 młodych piłkarzy i piłkarek ręcznych. Oprócz sportowej rywalizacji, w czasie pobytu w Pucku, będą mieli okazję poznać zawodników Spójni Gdynia, jednego z klubów PGNiG Superligi. Paweł Ćwikliński, Yevgen Kravchenko i Kamil Pedryc odpowiedzą na pytania o profesjonalnym uprawianiu sportu, będą także kibicować wszytskim zawodnikom.
 
Spotkania turniejowe rozpoczną się w poniedziałek 4 grudnia o godzinie 12.
i potrwają do wieczora, podobnie we wtorek 5 grudnia.  Turniej będzie rozgrywany systemem każdy z każdym, w środę najlepsze zespoły spotkają się w walce o podium.
 
Organizatorem Turnieju jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, we współpracy ze Spółką Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, która jest największym sponsorem i mecenasem piłki ręcznej w Polsce. Partonat nad I PGNiG Mikołajowym Turniejem Piłki Ręcznej w Pucku objęła PGNiG Superliga i Związek Piłki Ręcznej w Polsce.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: