Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 stycznia 2020

PGNiG Superliga nominowana do Nagrody Biznesu Sportowego DEMES!

Już 18 marca 2020 roku, w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbędzie się XVI Gala Sportu i Biznesu, podczas której Kapituła Statuetek przyzna najbardziej prestiżowe wyróżnienia w branży biznesu sportowego.

Statuetki DEMES mają na celu docenienie szczególnego wkładu w rozwój i profesjonalizację polskiego sportu, a także umiejętne wykorzystanie wiedzy i umiejętności w procesach zarządzania sportem.

16 stycznia 2020 r. zakończono pierwszy etap konkursu. PGNiG Superliga została nominowana w kategorii:
ORGANIZACJA SPORTOWA

Uzasadnienie nominacji:

  1. Zwiększenie przychodów spółki, w tym przedłużenie wszystkich wygasających umów sponsorskich oraz zawarcie nowych kontraktów.  
  2. Istotny wzrost oglądalności meczów poprzez zmianę partnera telewizyjnego 
    z zachowaniem wysokich standardów realizacji i promocji transmisji telewizyjnych. 
  3. Rozwój nowoczesnych platform digitalowych, zwiększających zaangażowanie użytkowników i umożliwiających realizację pozostałych celów spółki. 
  4. Przeprowadzenie efektywnego procesu profesjonalizacji PGNiG Superligi kobiet, która od lipca 2019 roku trafiła w zarządzanie do Superliga sp. z o.o. .

Nagrody Biznesu Sportowego są najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży marketingu sportowego, promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu a także wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: