III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
1
1
M
4
2
S
0
2
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 marca 2017

PGNiG Superliga na SPORTBIZ

23 i 24 marca PGE Narodowy gościł wystawców oraz osoby związane z polskim sportem podczas 13. Forum Sportu i Biznesu. Na uczestników czekały ciekawe wykłady, a w międzyczasie mogli odwiedzić stoiska branżowych wystawców.  Na tym evencie nie mogło zabraknąć PGNiG Superligi. 

2 dni, ponad 2 tysiące odwiedzających

Podczas SPORTBIZ 2017, organizowanym przez SportWin od 13 lat, pojawiło się w sumie 75 wystawców i ponad 2 tysiące odwiedzających. Program podzielono na dwie części – pierwszy dzień wykorzystano na warsztaty o wiedzy, drugi o umiejętnościach. Na uczestników czekały prezentacje z tematów PR, marketingu, sponsoringu, nowoczesnego zarządzania sportem, czy budowania wizerunku sportowców.

Wspólne zdobywanie wiedzy

Na strefie PGNiG Superligi pojawili się przedstawiciele klubów, którzy także uczestniczyli w warsztatach. – To część naszej misji, żeby poza podnoszeniem poziomu sportowego, edukować kluby i pomagać im do tej branżowej wiedzy docierać. Była to też szansa dla nas, żeby pokazać nasze mocne wejście na polski rynek sportowy. – powiedział Łukasz Gontarek prezes Superligi, który znalazł się wśród 24 prelegentów. Swój wykład poświęcił tematowi co-brandingu, czyli jak budować swoją mare wspólnie z partnerem na przykładzie współpracy z PGNiG S.A. 
Nasze stoisko licznie odwiedzali goście, a wśród nich przedstawiciele Fundacji Kapitan Światełko, organizatorzy i ambasadorzy akcji Movember. 

Nauka, spotkania biznesowe i nagrody

W czwartek, po pierwszym dniu Forum odbyła się 13. Gala Sportu i Biznesu, na której rozdano nagrody w 10 kategoriach. PGNiG Superliga była nominowana w kategorii Organizacja Sportowa, rywalizowała z PZPN i Ekstraklasą. Statuetka DEMES trafiła do PZPN.
W kategorii Wydarzenie Sportowe 2016 roku DEMESA otrzymał Związek Piłki Ręcznej Polsce za organizację najlepiej ocenionych przez EHF, Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej, które odbyły się w Polsce na początku stycznia ubiegłego roku.
W internetowym głosowaniu w kategorii Sportowe Przeżycie Roku równych sobie nie miało Vive Tauron Kielce za emocje związane z finałem Ligi Mistrzów, który wygrali. – Ta nagroda jest dla nas bardzo ważna, bo sukces kosztował nas wiele pracy, a osiągnięcie jakim zwycięstwo w Lidze Mistrzów to dla drużyny ogromny sukces i radość. – powiedział tuż po odebraniu statuetki Paweł Papaj, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Vive Tauron Kielce.


 
 
 
 
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: