Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 stycznia 2020

PGNiG Superliga w TOP3 najlepszych organizacji sportowych w Polsce!

W wąskim gronie finalistów nominowanych do Nagród Biznesu Sportowego DEMES za rok 2019 w kategorii Organizacja Sportowa znalazła się PGNiG Superliga.

Nagrody Biznesu Sportowego są najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży marketingu sportowego, promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu a także wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. Do tytułu Organizacji Roku oprócz PGNiG Superligi nominowana została Ekstraklasa SA oraz AMP Futbol Polska. Zwycięzców poznamy 8 marca podczas XVI Gali Sportu i Biznesu DEMES 2019 

– Ta nominacja to dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że strategia rozwoju naszego produktu sportowego jakim jest PGNiG Superliga i PGNiG Superliga Kobiet przynosi oczekiwane rezultaty. Dzięki konsekwentnemu realizowaniu jej założeń stajemy się coraz bardziej atrakcyjni dla kibiców i biznesu. Ale nie osiadamy na laurach przed nami jeszcze więcej wyzwań i projektów, które planujemy wdrożyć w 2020! – komentuje Piotr Należyty, wiceprezes do spraw marketingu Superligi sp. z o.o. 

PGNiG Superliga otrzymała nominację za poprawkę jakościowych i ilościowych wskaźników w obszarach:

– 25% wzrost przychodów spółki, w tym przedłużenie wszystkich wygasających umów sponsorskich oraz zawarcie nowych kontraktów.  

– 943% wzrost oglądalności meczów poprzez zmianę partnera telewizyjnego z zachowaniem wysokich standardów realizacji i promocji transmisji telewizyjnych. 

– Rozwój nowoczesnych platform digitalowych, zwiększających zaangażowanie użytkowników i umożliwiających realizację pozostałych celów spółki. Wzrost w tym zakresie wyniósł od 18 do 78%. 

– Przeprowadzenie efektywnego procesu profesjonalizacji PGNiG Superligi kobiet, która od lipca 2019 roku trafiła w zarządzanie do Superliga sp. z o.o. 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: