Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 marca 2022

Pierwsze w tym roku głosowanie na gracza miesiąca

Przed kibicami wyzwanie wybrania najlepszego zawodnika meczów PGNiG Superligi w lutym. Nominowanych zostało trzech bramkarzy. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Lutego PGNiG Superligi

Trójkę nominowanych wybrali tradycyjnie nasi eksperci piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i WP Sportowych Faktów. W głosowaniu kibiców startują Andreas Wolff (Łomża Vive Kielce), Rafał Stachera (Chrobry Głogów) i Kacper Ligarzewski (Piotrkowianin Piotrków Trybunalski).

TVP Sport – Maciej Wojs:

Andreas Wolff (Łomża Vive Kielce)

„Big Bad Wolff” imponował w lutym wysoką formą. Miesiąc otworzył kapitalnym występem przeciwko Pogoni, nie zszedł też z poziomu w meczach z Gwardią, Górnikiem i Energą MKS. Cztery mecze, blisko 40-procentowa skuteczność. Top.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Rafał Stachera (Chrobry Głogów)

Bramkarz Rafał Stachera z Chrobrego Głogów w żadnym z lutowych meczów nie zszedł poniżej 30 procent skuteczności. Odbił łącznie 42 rzuty, a jego zespół wygrał trzy z czterech spotkań. Nawet w ostatniej potyczce, w której Azoty Puławy strzeliły głogowianom aż 44 gole, Stachera odbił 14 rzutów przy 30-procentowej skuteczności.

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Kacper Ligarzewski (Piotrkowianin Piotrków Trybunalski)

Piotrkowianin jest rewelacją rozgrywek, zmierza po sensacyjne czwarte miejsce w PGNiG Superlidze. Od początku rundy wiosennej nie znalazł jeszcze pogromcy, a duża w tym zasługa Ligarzewskiego, który w każdym z lutowych spotkań był bardzo równy – ponad 30 proc. skuteczności i kluczowe interwencje w ważnych momentach.

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do poniedziałku (07.03) do godz. 15:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: