Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 kwietnia 2022

Piotr Jędraszczyk podpisał kontrakt z Łomżą Vive Kielce!

Środkowy rozgrywający i młody reprezentant Polski, ur. w 2001 roku, związał się umową z Łomżą Vive Kielce. Kontrakt będzie obowiązywał w latach 2023 – 2027.

Piotr Jędraszczyk to obecnie zawodnik prowadzonego przez Bartosza Jureckiego zespołu Piotrkowianina Piotrków Trybunalski i jeden z jego najskuteczniejszych graczy – 62 bramki na koncie w tegorocznej edycji PGNiG Superligi. W meczu z ekipą Łomża Vive Kielce, rozegranym w grudniu poprzedniego roku, rozgrywający zdobył aż 13 trafień, demonstrując nie tylko wysoki poziom umiejętności, ale także silny charakter.

Kilka tygodni później Jędraszczyk zadebiutował w reprezentacji Polski, wychodząc na boisko w towarzyskim meczu z Tunezją podczas turnieju 4 Nations Cup. Biało-czerwoni przegrali 26:30, ale sam rozgrywający kolejny raz pokazał się jako młody, perspektywiczny zawodnik z bardzo dobrym przeglądem pola i kreatywnością – kluczowymi umiejętnościami na pozycji środkowego rozgrywającego. W debiucie zdobył cztery bramki, asystował i wywalczył rzut karny.

Bardzo cieszę się z tego kontraktu, bo Piotrek to fajny chłopak, a negocjacje przebiegały w dobrej atmosferze – komentuje Prezes KS Vive Handball Kielce S. A., Bertus Servaas – Obserwuję jego poczynania na boisku już od dłuższego czasu i uważam, że to sportowiec z dużym potencjałem, a do tego bardzo mądry i rozsądny człowiek.

Piotr Jędraszczyk jeszcze przez kolejny sezon związany jest kontraktem z drużyną Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Umowa z KS Vive Handball Kielce S. A. obowiązywać będzie w latach 2023 – 2027, a sama decyzja o tym, czy zawodnik trafi do Kielc, czy na wypożyczenie, zostanie podjęta w późniejszym terminie.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: