III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
1
0
M
1
6
S
1
1
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 17 marca 2018

Piotr Przybecki przestał być trenerem Wisły

Decyzją Zarządu klubu SPR Wisła Płock Piotr Przybecki przestał być trenerem pierwszego zespołu ORLEN Wisły Płock. Jego obowiązki przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel.
 
– Na początku proszę mi wybaczyć dotychczasową ciszę informacyjną spowodowaną powagą sytuacji, w której się znaleźliśmy. Były to dla nas wszystkich bardzo trudne dni i jednocześnie bardzo ważne z punktu widzenia naszych planów krótko- i długoterminowych – rozpoczął swoją wypowiedź prezes SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski.
 
– Odpadnięcie z Pucharu Polski na tak wczesnym etapie jest nie do przyjęcia. Co jednak zmartwiło mnie najbardziej, nie był to odosobniony przypadek niezadowalającej postawy naszej drużyny, o czym zresztą dyskutowaliśmy z trenerem Piotrem Przybeckim niejednokrotnie. Mam do Piotra duży szacunek za jego doświadczenie i wiedzę, ale uznałem, że z punktu widzenia naszych ambicji i rozwoju odsunięcie go od pracy z pierwszym zespołem jest trudnym, ale jedynym rozwiązaniem.
 
– Do końca obecnego sezonu obowiązki Piotra Przybeckiego przejmą Artur Góral i Krzysztof Kisiel – poinformował prezes SPR Wisły Płock.
 

w

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: