Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 września 2016

Piotrkowianin bez punktów

Piłkarze z Piotrkowa przegrali z Sandrą Spa Pogonią Szczecin 25:28 (13:14). O porażce zdecydował brak skuteczności.
To był zupełnie inny mecz niż pierwsze spotkanie Piotrkowianina we własnej hali z Wybrzeżem Gdańsk. Gospodarze prowadzili 17. minucie 9:6. Wydawało się, że mecz jest pod kontrolą, ale zespół ze Szczecina szybko odrobił straty, co więcej, do szatni zszedł z jednobramkowym prowadzeniem – 14:13.
W drugiej połowie nadal trwała wyrównana walka. Przyjezdni prowadzili 1-2 bramkami, niestety kilka błędów w końcówce spotkania sprawiło, że Pogoń objęła prowadzenie 27:24 i ostatecznie wygrała 28:25. – O naszej porażce zdecydował brak skuteczności. Było blisko dojścia do remisu, ale zamiast doprowadzić do wyrównania to rywal odskakiwał nam po szybkich kontrach na dwie bramki. Również w obronie nie zagraliśmy dobrze. Płacimy frycowe – powiedział trener Piotrkowianina Rafał Przybylski.
– Było znacznie lepiej niż w meczu z Wybrzeżem. Zabrakło jednak zimnej głowy w najważniejszych momentach. Musimy podnieść głowy i szukać punktów w kolejnych spotkaniach – również tych wyjazdowych. Gramy dalej – dodał zdobywca siedmiu bramek Tomasz Mróz.
– Dla nas to bardzo ważne zwycięstwo. Przyjechaliśmy do Piotrkowa mocno osłabieni. Potrzebowaliśmy takiego przełamania. Co do moich rzutów karnych to wykonuję je już kilkanaście lat. W decydujących momentach trzeba opanować nerwy – podsumował spotkanie grający trener Pogoni, zdobywca siedmiu bramek Wojciech Zydroń.
MKS Piotrkowianin – Sandra Spa Pogoń Szczecin 25:28 (13:14)
MKS Piotrkowianin: Schodowski, Procho, Banisz – Mróz 7, Woynowski 2, Góralski 1, Nastaj 2, Makowiejew 5, Tórz 2, Pacześny 6, Wędrak, Krawczenko.
Karne: 4/5
Kary: 12 min (Tórz x3, Pacześny, Krawczenko, Makowiejew)
Sandra Spa: Tatar, Matkowski – Grzegorek 5, Bruna 1, Garbacewicz, Karnacewicz, Krupa 4, Jedziniak 6, Krysiak 2, Kniaziew 2, Zydroń 7/7, Fedeńczak 1.
Karne: 7/7
Kary: 10 min (Kniaziew x3, Bruna, Grzegorek)
Sędziowali: Marek Baranowski (Warszawa), Bogdan Lemanowicz (Łąck). Widzów: 700

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: