Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 grudnia 2016

Piotrkowianin – musimy walczyć!

To będzie ostatni ligowy mecz szczypiornistów Piotrkowianina przed własną publicznością w 2016 roku. Sobotnim rywalem beniaminka, w spotkaniu 13. kolejki PGNiG Superligi, będą Azoty Puławy. Mecz będzie miał wyjątkową, mikołajkową oprawę.
Piotrkowska drużyna przeżywa ciężkie chwile, musi borykać się z poważnymi osłabieniami kadrowymi. Dmytro Zinchuk i jego zawodnicy nie zamierzają się jednak poddawać. – Musimy walczyć tymi zawodnikami, których mamy do dyspozycji. – zapowiada szkoleniowiec. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w Puławach Piotrkowianin przegrał 24:34 (8:21), a najskuteczniejszym zawodnikiem Piotrkowianina był Stanisław Makowiejew, który rzucił pięć bramek.
Mecz z Azotami będzie dla kibiców w Piotrkowie ostatnim spotkaniem ze szczypiornistami przed Świętami Bożego Narodzenia. Kibice mogą liczyć na prezenty od Świętego Mikołaja, a zawodnicy będą zbierać pieniądze na Szlachetną Paczkę. Piotrkowianin, po raz kolejny włączył się w akcję i obdaruje prezentami wybraną przez siebie rodzinę.
Jedno jest pewne – to będzie niezapomniany wieczór w Hali Relax, który wprowadzi wszystkich w Magiczny Okres Świąt Bożego Narodzenia.
Początek spotkania o 18:00. 03.12.2016 r.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: