-:-

Dodano: 22 marca 2018

Piotrkowianin wygrywa w Gdyni

Dwie różne połowy w wykonaniu Spójni i Piotrkowianina obejrzeli kibice zgromadzeni w hali Gdynia Arena. Jednak dobrych akcji i emocji do końca nie brakowało.

W pierwszej połowie spotkania dominowała miejscowa Spójnia. Od początku meczu podopieczni trenera Nilssona grali agresywnie i skutecznie. Na przerwę schodzili z prowadzeniem 16:13.

Po zmianie stron ambitnie goniący wynik gracze z Piotrkowa Trybunalskiego doprowadzili do remisu i od tego momentu oba zespoły grały równo. Końcówka tego pojedynku to już kontrolowana przewaga gości, którzy ostatecznie wyszli zwycięsko z tego meczu.

Spójnia Gdynia – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26:28 (16:13)
Spójnia: Zimakowski, Głębocki – Jamioł 5, Kyrylenko 5, K.Pedryc 4, Lisiewicz 3, Luberecki 3, Ćwikliński 3, Brukwicki 1, Krawczenko 1, Rychlewski 1 oraz Czaja, Marszałek, Męczykowski, P.Pedryc, Wolski.
Piotrkowianin: Schodowski, Procho – Swat 9, Pacześny 5, Surosz 4, Woynowski 4, Góralski 2, Andreou 1, Iskra 1, Rutkowski 1, Urbański 1 oraz Achruk, Kaźmierczak, Pożarek, Szczepaniak.