Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 marca 2018

Pogoń wywozi punkty

Intensywny i bardzo zacięty mecz 24. serii PGNiG Superligi pomiędzy KPR Legionowo a Sandra SPA Pogoń Szczecin zakończył się dwubramkowym zwycięstwem gości (25:27). Tym samym szczecinianie wywieźli trzy ligowe punkty z Legionowa.
 
Był to mecz dwóch wyrównanych drużyn. Każda z nich boryka się z problemami personalnymi, co powodowało, że wynik spotkania pozostawał otwarty do samego końca. Szala prowadzenia przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 11:12.
 
O intensywności meczu mogą świadczyć trzy żółte kartki dla zawodników KPRu, przyznane przez sędziów w pierwszych czterech minutach. To nadało ton całego spotkania, które obfitowało w kary oraz żółte i czerwone kartki – w tym ostatnia dla Kacpra Adamskiego na 3 sekundy przed gwizdkiem kończącym.
 
Ostatecznie losy spotkania rozstrzygnęły się w 58 minucie, gdy Pogoń uzyskała dwubramkową przewagę – przez ostatnie dwie minuty nie padły już żadne bramki pomimo zaciętej walki.
 
KPR Legionowo – Sandra SPA Pogoń Szczecin 25:27 (11:12)
KPR Legionowo: Krekora, Adamski 6, Grabowski, Jędrzejewski, Prątnicki, Suliński 2, Kowalik 1, Kujawa, Wyrozębski, Miecznikowski, Ignasiak, Brinovec 1, Gawęcki 6, Niedziółka, Ciok 5, Rutkowski 4.
Żółte kartki – Ciok, Gawęcki, Suliński
Czerwone kartki – Brinovec, Adamski
Sandra Spa Pogoń Szczecin: Teterycz, Radosz 1, Wąsowski, Berezhnyi, Krupa 5, Bosy 1, Biernacki 3, Bartosik, Jedziniak 5, Zapora 1, Krysiak 7, Matuszak 2, Zaremba 1, Fedeńczak 1.
Żółte kartki – Wąsowski, Berezhnyi, Czerwona kartka – Berezhnyi
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: