-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 marca 2017

pojedynek bliźniaczych drużyn

To ostatnia prosta przed finałami. Niedzielny mecz z Górnikiem Zabrze zakończy serię domowych spotkań Wybrzeża w fazie zasadniczej. Czerwono-biało-niebiescy wciąż liczą się w walce o trzecie miejsce w tabeli.
Szczypiorniści Wybrzeża kończą serię trzech spotkań u siebie. Obecnie bilans to jedno zwycięstwo i jedna przegrana. Ta ostatnia boli szczególnie. – Po spotkaniu, w którym grasz przez większość meczu jak równy z równym, a kończysz z wynikiem -10 na pewno jest spory niedosyt. Rywal był w naszym zasięgu, ale niestety skończyło się porażką – komentuje Jacek Sulej.
Mimo wysokiej przegranej po spotkaniu z Gwardią Opole trener Lijewski chwalił swoich zawodników. Wynik nie oddał przebiegu spotkania. W ostatnim kwadransie nie graliśmy źle, ale mieliśmy problem z wykończeniem naszych akcji. Do tego popełniliśmy kilka prostych błędów. Rywale wykorzystali nasz przestój i odjechali na bezpieczną przewagę – dodał Sulej.
Gdańszczanie w niedzielnym spotkaniu podejmą zespół Górnika Zabrze. Sytuacja obu zespołów jest bliźniaczo podobna. Oba zajmują trzecie miejsca w swoich grupach, a dystans do klubów z czwartej lokaty jest minimalny. – Czeka nas kolejny trudny mecz. Górnik walczy o trzecie miejsce w grupie Pomarańczowej, wiec na pewno będzie mocno zmotywowany. Gramy u siebie i na pewno zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Gdańsku – zakończył środkowy rozgrywający Wybrzeża.
Wybrzeże Gdańsk  – NMC Górnik Zabrze, niedziela, 26.03.2017 r., godz. 16.00, hala AWFiS w Gdańsku, ul. K. Górskiego 1.zaabrze

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: