III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
0
7
M
5
5
S
3
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 grudnia 2018

Pracuj w Superlidze – poszukujemy specjalisty ds. marketingu

PGNiG Superliga Sp. z o.o., spółka zarządzająca najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej mężczyzn w Polsce, odpowiadająca za sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
 
Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Warszawa
 
Zakres obowiązków:
– Bieżąca współpraca z Partnerami spółki i klubami biorącymi udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w zakresie egzekucji praw sponsoringowych, medialnych i promocji.
– Przygotowywanie analiz rynkowych, materiałów marketingowych i raportów sponsoringowych.
– Udział w tworzeniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii rozwoju PGNiG Superligi.
– Inicjowanie i realizowanie projektów, imprez i przedsięwzięć marketingowych promujących markę PGNiG Superligi, sponsorów, klubów biorących udział w rozgrywkach i piłki ręcznej w Polsce.
 
Wymagania: 
– 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu (mile widziane w branży biznesu sportowego).
– Wykształcenie wyższe (min. licencjat).
– Wiedza z zakresu marketingu sportowego.
– Doświadczenie w organizacji eventów.
– Doświadczenie w realizacji strategii komunikacji marketingowej będzie dodatkowym atutem.
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji.
– Umiejętność podejmowania decyzji i radzenie sobie w trudnych sytuacjach.
– Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.
– Biegła obsługa pakiet MS Office.
– Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych).
 
Zapewniamy:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
– Udział w realizacji nowatorskich projektów dla jednej z najpopularniejszych drużynowych dyscyplin sportowych w Polsce
z możliwością wdrażania własnych pomysłów.
– Pracę w młodym, dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów.
– Niezbędne narzędzia do pracy.
 
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres – biuro@pgnig-superliga.pl
 
Przesyłane CV należy opatrzeć klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Superliga Sp. z o.o., w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw marketingu. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne,
a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Niepodanie przeze mnie danych osobowych może jednak skutkować uniemożliwieniem włączenia mnie w proces rekrutacji”.
Informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane do celów prowadzonej rekrutacji. Administratorem podanych danych osobowych jest Superliga Sp. z o.o. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w w/w zakresie. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane upoważnionym pracownikom administratora bądź podmiotom przetwarzającym. Nie będziemy udostępniać podanych danych innym odbiorcom. Nie będziemy przekazywać podanych danych poza teren UE. Macie Państwo prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.Podane dane będą przetwarzanie przez okres rekrutacji i okres 3 miesięcy od zakończenia rekrutacji lub do momentu odwołania zgody. Macie Państwo prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli przetwarzanie danych może naruszać przepisy prawa. Ponadto informujemy, że w przypadku nie zawarcia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych, Państwa aplikacja zostanie wyłączona z procesu rekrutacji.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: