-:-

Dodano: 28 stycznia 2018

Przełamanie Mebli Wójcik Elbląg

Drużyna z Elbląga przerwała serię porażek i po raz pierwszy od piętnastu meczów wygrała spotkanie. Co ciekawe, ostatnim zwycięskim meczem Meblarzy był również mecz z KPR Legionowo w pierwszej połowie sezonu.

Pierwsza połowa była niezwykle nerwowa i zacięta – w 15. minucie tablica wyników pokazywała remis 3:3. Niemniej jednak ta część meczu bezapelacyjnie należała do KPRu i nic nie zapowiadało tak diametralnej zmiany w drugiej połowie. Legionowianie momentami prowadzili 4 bramkami. Ostatecznie na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą.

Po przerwie na parkiet wybiegły dwie kompletnie odmienione drużyny. Zespół Elbląga odrobił stratę i zdobył prowadzenie w 39. minucie, którego już do końca spotkania nie oddał. KPR przez całą drugą połowę nieskutecznie gonił przeciwnika. Mecz zakończył się zasłużonym, 5-bramkowym zwycięstwem Elbląga, co w dużej mierze jest zasługą bramkarza gości – Pawła Kiepulskiego.

KPR Legionowo – Meble Wójcik Elbląg 20:25 (12:11)
KPR Legionowo: Krekora, Adamski 2, Grabowski 5, Jędrzejewski, Suliński 1, Fugiel, Kowalik 2, Kujawa, Wyrozębski, Miecznikowski, Ignasiak 2, Brinovec 1, Gawęcki 1, Niedziółka 1, Ciok 2, Rutkowski 3.
Meble Wójcik Elbląg: Fiodor, Grzegorek 3, Miedziński, Lachowicz, Szopa 7, Nowakowski, Załuski, Kiepulski, Adamczak 2, Netz 1, Moryń 3, Kupiec 4, Ram, Tórz 1, Koper 4.