Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 marca 2020

Przemek Krajewski zostaje w Płocku

Stabilizacja na lewym skrzydle ORLEN Wisły Płock. Nowa 2-letnia umowa Przemysława Krajewskiego wejdzie w życie po pozytywnym przejściu przez niego badań medycznych.

Przemek Krajewski do grona Nafciarzy dołączył w lipcu 2017 roku. Wcześniej występował w Azotach Puławy, Nielbie Wągrowiec oraz Jurandzie Ciechanów. Przez dwa i pół roku rozegrał w barwach ORLEN Wisły Płock 118 meczów i zdobył 287 bramek. 33-letni skrzydłowy to także etatowy reprezentant Polski, z którą wywalczył brązowy medal na Mistrzostwach Świata w 2015 roku w Katarze. Wziął również udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy, ale z powodu doznanej kontuzji wystąpił tylko w jednym meczu przeciwko Słowenii.

– Bardzo się cieszę, że Przemek jeszcze przed kontuzją zdążył przekonać do siebie trenera Xaviera Sabate i zostanie z nami na kolejne dwa lata. W tym sezonie pokazał on pełnię swoich umiejętności i potwierdził, że należy do grona czołowych polskich zawodników. Formalnie umowa wejdzie w życie po obligatoryjnych badaniach medycznych. Jest to standardowa procedura. Wierzę, że Przemek przejdzie te badania pozytywnie – powiedział prezes SPR Wisły Płock Robert Czwartek.

– Przemek wykonuje na boisku dużo pracy, która może nie zawsze rzuca się w oczy, ale która jest potrzebna zespołowi. Jestem zadowolony, że zostaje z nami i z tego miejsca życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia – dodał szkoleniowiec ORLEN Wisły Płock Xavier Sabate.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: