Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 maja 2017

Puchar: Chrobry z Wybrzeżem inaugurują grupę Select

Będzie to trzeci pojedynek obu zespołów w tym sezonie. Drużyny bezpośrednio rywalizowały w grupie Granatowej o wejście do ćwierćfinałów. Lepsi okazali się gdańszczanie. Chrobry musiał stoczyć walkę z Pogonią Szczecin, którą ostatecznie wygrał i także awansował do tej fazy rozgrywek.
W meczach bezpośrednich dwa razy górą byli zawodnicy z Głogowa. W obu spotkaniach Chrobry dobrze radził sobie z Wybrzeżem, choć w tym pierwszym, rozegranym w Gdańsku, gospodarze przez długi czas wysoko prowadzili. W środę, w Głogowie obie drużyny rozpoczną walkę o Puchar PGNiG Superligi. W Grupie Select, w której są także Gwardia Opole i Górnik Zabrze, trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Bez wątpienia każda z drużyn będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i zagrać w meczu finałowym, w którym zmierzy się z teoretycznie słabszym zespołem, zwycięzcą Grupy Suzuki.
W Głogowie faworytem będzie Chrobry, który dobrze gra się w tym sezonie z Wybrzeżem, wygrywali z nimi także w meczach kontrolnych, czy na turniejach, na których spotykały się oba zespoły. Kontuzje wyleczyli już Sadowski i Miszka, tak więc trener Cieślikowski będzie miał do dyspozycji dwóch zawodników więcej, aniżeli w kilku ostatnich meczach.
KS SPR Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk / Głogów • 10 maja 2017, godz. 18:00
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=WLa911D_98c[/embedyt]

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: