-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 maja 2017

PUCHAR: Meblarze chcą podtrzymać dobrą serię

Meble Wójcik Elbląg będą rywalem piłkarzy ręcznych Zagłębia Lubin w 3. kolejce Pucharu PGNiG Superligi. Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 18:00 w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie.

Na parkiecie zobaczymy czwartą i pierwszą drużynę Grupy Suzuki. Beniaminek z Elbląga w dwóch spotkaniach odniósł dwa zwycięstwa. Lubinianie zanotowali wygraną na własnym parkiecie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski i wyjazdową przegraną z KPR-em Legionowo.
W rundzie zasadniczej podopieczni Pawła Nocha i Adriana Anuszewskiego wygrali z Meblarzami dwukrotnie i to odnosząc pewne zwycięstwa. w Lubinie Zagłębie wygrało 29:19, w Elblągu 33:29 – Wychodząc jutro na parkiet będziemy chcieli podtrzymać passę zwycięstw z zespołem z Elbląga i pokazać, że jesteśmy lepszą drużyną. Mając na uwadze dyspozycję Meblarzy w ostatnich spotkaniach szykuje się ciekawe spotkanie. Zapraszam kibiców na mecz i zapewniam, że jesteśmy zdeterminowani, aby zgarnąć pełną pulę – mówi Jan Czuwara, skrzydłowy Zagłębia Lubin.
Bilety na:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/718

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: