Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 maja 2017

Puchar: Pogoń chce zostać liderem grupy Suzuki

Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach szczypiorniści Sandry SPA Pogoni zmierzą się na hali przy Twardowskiego z KPR Legionowo. Zwycięstwo przybliży szczecinian do triumfu w Grupie Suzuki. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.
Podopieczni Rafała Białego zmagania w Pucharze Superligi rozpoczęli od dwóch meczów na wyjeździe. Przetrzebieni kontuzjami w swoim pierwszym spotkaniu pokonali SPR Stal Mielec 31 – 26, a tydzień później w Piotrkowie również zwycięsko wyszli z batalii z Piotrkowianinem. Podobnym bilansem do szczecinian może pochwalić się tylko Meble Wójcik  Elbląg.
– Zapowiadaliśmy, że chcemy wygrać jak najwięcej spotkań, mimo że więcej czasu na boisku dostają zawodnicy, którzy w ligowych spotkaniach grali mniej to zespół nie traci na jakości – mówi przed meczem trener Rafał Biały.
Szkoleniowiec będzie mógł skorzystać z prawie wszystkich zawodników. Zabraknie Wojciecha Jedziniaka, który mimo że uczestniczy już w treningu z zespołem to nie jest jeszcze w pełni gotowy do gry oraz Pawła Krupy, który przeszedł kilka tygodni temu operację kciuka.
Z KPR Legionowo szczecinianie toczyli bezpośredni bój o 5 miejsce w walce o Dziką Kartę. Jednym z decydujących spotkań był mecz w lutym między zainteresowanymi drużynami. W dramatycznych okolicznościach szczypiorniści Sandry SPA Pogoni wygrali go 25 – 23. Dzień później triumfowali także w rozgrywkach Pucharu Polski 29 – 25.
Bilety na środowe spotkanie można nabyć na pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasie klubu przy ulicy Twardowskiego.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: