Regulaminy:


KOMISARZ LIGI:


Komisarz Ligi — Czuwa nad prawidłowością rozgrywek PGNiG Superligi, przeprowadza proces licencyjny przed każdym sezonem rozgrywkowym i nad egzekucją postanowień zawartych w procesie licencyjnym. Do jego obowiązków należy również nakładanie sankcji i kar finansowych dla Klubów, zawodników i trenerów za naruszenie regulaminu rozgrywek.

Funkcję Komisarza Ligi pełni Piotr Łebek

Pary sędziowskie:


Warszawsko-mazowiecki Związek Piłki Ręcznej

1. Baranowski Marek / Lemanowicz Bogdan

2. Figarski Cezary / Żak Dariusz

3. Leszczyński Bartosz / Piechota Marcin

4. Młyński Grzegorz / Puszkarski Rafał

5. Mroczkowski Dariusz / Mroczkowski Jakub

6. Podsiadło Paweł / Świostek Adam

Lubuski Związek Piłki Ręcznej

1. Bąk Krzysztof / Ciesielski Kamil

Lubuski i Wielkopolski Związek Piłki Ręcznej

1. Gratunik Andrzej / Wołowicz Mariusz

2. Marciniak Mariusz / Radziszewski Piotr

Śląski Związek Piłki Ręcznej

1. Brehmer Joanna / Skowronek Agnieszka

2. Jędrycha Artur / Pytlik Marcin

3. Kopiec Michał / Zubek Marcin

Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej

1. Chodorek Michał / Popiel Paweł

2. Dąborwski Kamil / Staniek Paweł

3. Dębski Igor / Rodacki Artur

Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej

1. Christ Grzegorz / Christ Tomasz

2. Demczuk Damian / Rosik Tomasz

3. Habierski Korneliusz / Skrobak Grzegorz

4. Fahner Filip / Kubis Łukasz

Małopolski Związek Piłki Ręcznej

1. Chrzan Andrzej / Janas Michał

2. Kierczak Andrzej / Wrona Tomasz

Lubelski Związek Piłki Ręcznej

1. Czochra Jakub / Szpinda Michał

Podlaski Związek Piłki Ręcznej

1. Filipiak Arkadiusz / Filipiak Tomasz

Opolski Związek Piłki Ręcznej

1. Gnyszka Jakub / Stonoga Mateusz

Pomorski Związek Piłki Ręcznej

1. Godzina Damian / Kamrowski Łukasz

2. Kaszubski Paweł / Wojdyr Piotr

Zachodniopomorski Związek Piłki Ręcznej

1. Jerelcki Jakub / Łabuń Maciej

2. Rajkiewicz Andrzej / Tarczykowski Jakub

Podkarpacki Związek Piłki Ręcznej

1. Moskalczyk Jacek / Pazdro Marcin

2. Pelc Sebastian / Pretzlaf Jakub