Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 7 lipca 2022

Reprezentacje Polski mają nowego team managera

Były rozgrywający Torus Wybrzeża Gdańsk, Jacek Sulej został nowym team managerem reprezentacji Polski. 36-latek będzie współtworzył sztab szkoleniowy zarówno Arne Senstada, jak i Patryka Rombla.

Jacek Sulej jest wychowankiem MMTS-u Kwidzyn, ale większość swojej kariery reprezentował barwy klubów z Gdańska. Po upadku AZS-u AWFiS Gdańsk, rozgrywający pozostał w tym mieście i był częścią drużyny SHC Wybrzeże Gdańsk, która w sezonie 2010/11 rozpoczęła grę w najniższej klasie rozgrywkowej. Od tego czasu zdobył niemal 450 bramek w prawie 300 meczach na trzech ligowych szczeblach.

– Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego telefonu, ale nie ukrywam, że cieszy mnie nowa funkcja, bo w pewien sposób zostaje przy piłce ręcznej, która przez ostatnie lata była dużą częścią nie tylko mojego życia, ale także mojej rodziny – mówi nowy pracownik Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Jeśli miałbym o sobie coś powiedzieć, to z pewnością bardzo lubię i dobrze odnajduję się w nowych wyzwaniach. Moje nowe stanowisko z pewnością będzie w nie bogate. Chociażby fakt współpracy z kobietami. W przeszłości nie miałem takiej okazji, ale jestem pewien, że z dziewczynami znajdziemy wspólny język – kończy Sulej.

Nowy team manager pracę w Związku Piłki Ręcznej w Polsce rozpoczął 7. lipca. Na obecną chwilę przechodzi szkolenie, a w pracy zamelduje się już we wrześniu na zgrupowaniu reprezentacji Polski kobiet.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: