Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 marca 2017

Rusza Agencja Informacji Superligi

Oddajemy w ręce dziennikarzy narzędzie, które pozwoli uzyskać jeszcze więcej ciekawych informacji o rozgrywkach PGNiG Superligi. Agencję Informacji Superligi tworzą bezpośrednio kluby – to pierwsza taka platforma w Polsce.
Superliga sp. z o.o. uruchomiła AIS, platformę, na której każdy z ligowych klubów zamieszcza rozszerzone informacje o meczu. W materiałach pojawiają się zapowiedzi tekstowe, materiały audio i video, żeby każdy dziennikarz mógł znaleźć coś dla siebie.
Dla usystematyzowania przepływu informacji, ustaliliśmy stałe harmonogramy – zapowiedzi meczów mają pojawiać się najpóźniej dobę przed rozpoczęciem spotkania, a materiały pomeczowe, na dwie godziny po zakończeniu. – Szczególny nacisk kładziemy właśnie na materiały pomeczowe, kiedy dziennikarze poszukują wypowiedzi trenerów czy zawodników – mówi Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi – Staramy się dopilnować, żeby pakiet po meczu był przygotowany profesjonalnie, bo AIS ma być platformą informacyjną, ale także źródłem wymiany materiałów pomiędzy klubami i dziennikarzami.
Przez dwa tygodnie czekamy na Państwa opinie na temat AIS – jak działa, czy materiały są wystarczające.  Żeby móc korzystać z AIS zapraszamy do zakładki https://pgnig-superliga.pl/ais/ . Wszelkie uwagi, prosimy kierować na adres media@pgnig-superliga.pl

agencja-informacji-superligi-logo_pion

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: