Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 30 sierpnia 2018

Rusza Fantasy Superliga – wersja beta

Tego w Polsce jeszcze nie było! Rusza właśnie gra Fantasy dla PGNiG Superligi. Od teraz każdy kibic będzie mógł zbudować swoją drużynę oraz otrzymywać wirtualne punkty za realne występy zawodników.
 
Każdy gracz otrzyma dwa miliony wirtualnych pieniędzy za które będzie musiał kupić 10 zawodników – siedmiu podstawowych i trzech rezerwowych. Następnie zawodnicy ci za występy na parkietach PGNiG Superligi będą dostawali punkty. Możliwe są punkty dodane, np. za bramki, czy występy. Ale też ujemne – za porażki, czy kary.
 

 
Wierzymy, że ta zabawa sprawi wiele radości i wciągnie kibiców w jeszcze głębsze śledzenie tego, co się dzieje w piłce ręcznej. Oddajemy w Wasze ręce wersję BETA, a to oznacza, że w najbliższym czasie pojawią się nowe opcje, będą także zmiany wizualne. Sezon PGNiG Superligi już rusza i chcieliśmy wystartować jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość, a jeżeli widzicie, że powinniśmy coś zmienić piszcie na: kontakt@handballfantasy.pl.
 
Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, ale o nich poinformujemy nieco później!
 
Co zrobić, aby zagrać? To proste! Wystarczy wejść na stronę www.fantasy-superliga.pl, wybrać skład, zarejestrować się… i grać! Tam też znajdziecie wszelkie informacje na temat tej zabawy. Zapraszamy!

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: