-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 maja 2017

Rusza głosowanie na Gracza Kwietnia

Wracamy z naszym comiesięcznym głosowaniem na Gracza Miesiąca. W marcu, nagrodę w internetowym głosowaniu kibiców, zdobył Manuel Strlek, zawodnik Vive Tauron Kielce. Partnerem głosowania jest firma Balticus, która przekazuje dla zwycięzcy wyjątkowy zegarek. 
 
Zawodników typują eksperci redakcji sportowej nc+, WP Sportowe Fakty oraz Kocham Ręczną. W marcu do walki zostali wybrani wspomniany Strlek, wytypowany przez nc+, Iso Slujiters wybrany był przez WP SF, a KR wybrało Marka Daćkę.
Czas więc na podanie tych, którzy walczyć będą o tytuł Gracza Kwietnia i wyjątkową nagrodę – zegarek marki Balticus.
Tym razem redakcja sportowa nc+ wybrała Marka Świtałę z Chrobrego Głogów – Choć Chrobry w kwietniu wygrał tylko jedno spotkanie, on nie zszedł na niższy poziom. Był najrówniej grającym zawodnikiem ekipy z Dolnego Śląska – tłumaczy swój wybór nc+ – W każdym meczu „biegał za dwóch”, bo nie ma zmiennika. Imponował skutecznością, spokojem, walecznością. Głogowianie w każdym meczu mogli na nim polegać! A w dwumeczu o dziką kartę z Pogonią Szczecin był na boisku PROFESOREM!!!!
WP Sportowe Fakty podały Przemysława Krajewskiego z Azotów Puławy – Miał wiosną różne momenty, ale w decydującej fazie sezonu znów jest w szczytowej formie. W ćwierćfinałowych spotkaniach z Wybrzeżem Gdańsk zdobył aż 14 bramek, imponując zarówno skutecznością z pozycji, jak i świetnym zrywem do kontry. Reprezentant Polski w obecnej drużynie rozegra jeszcze 4 mecze, bo latem przenosi się do Orlen Wisły Płock. I wygląda na to, że będzie to godne pożegnanie z Lubelszczyzną –  tłumaczy redakcja WP SF.
Kocham Ręczną wybrało Adama Wiśniewskiego z Orlen Wisły Płock. Decyzję skwitowali krótko – Za zbicie „tysiaka”.

Głosowanie na naszym profilu na Facebooku, potrwa do soboty do godziny 15.00 .
Poza tytułem Gracza Miesiąca zawodnik otrzyma zegarek od Partnera głosowania marki Balticus.
Model jaki otrzyma zwycięzca plebiscytu na Gracza Kwietnia jest Gwiezdny Pył Chronograf. Do sprzedaży trafiło tylko 100 sztuk tego modelu!
Główne cechy tego zegarka to przepiękna, specjalnie przygotowana kamienna tarcza z okienkiem datownika, japoński mechanizm kwarcowy Miyota OS60, szafirowe szkło z podwójną powłoką antyrefleksyjną od wewnątrz, zakręcana koronka oraz wodoszczelność klasy WR200m, a do zestawu dodany jest pasek ze skóry w kolorze niebieskim oraz bransoleta z funkcją szybkiej i łatwej zmiany.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: