Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 kwietnia 2017

Rusza Trophy Tour 2017!

8 kwietnia podczas Super Klasyku zaprezentowaliśmy Trofeum PGNiG Superligi, które trafi do Mistrza Polski sezonu 2016/2017. 11 kwietnia rusza Trophy Tour, Partnerem jest SUZUKI, które przekazało model Baleno, którym będziemy transportować puchar.
Kibice, którzy będą chcieli zobaczyć Trofeum i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, mogą zrobić to przed meczem. W specjalnie przygotowanym miejscu, na godzinę przed pierwszym gwizdkiem, będzie czekało Trofeum, a jeśli ktoś wyrazi zgodę, jego zdjęcie pojawi się na naszej stronie internetowej.
Trophy Tour 2017

Mecze o Dziką Kartę  – Plan transmisji

O Dziką Kartę do ćwierćfinałów grają miejsca 4-5 w Grupie Granatowej i Pomarańczowej. Zespoły grają dwumecze w swoich grupach, czyli 4 z 5 miejscem w Grupie Granatowej i 4 z 5 miejscem w Grupie Pomarańczowej. Gospodarzem pierwszego meczu jest drużyna, która w klasyfikacji po zakończeniu Rundy Zasadniczej zajęła niższe miejsce.

11 kwietnia

Stal Mielec vs NMC Górnik Zabrze, transmisja w Canal+sport od 18.15

12 kwietnia

Sandra Spa Pogoń Szczecin vs Chrobry Głogów, transmisja w Canal+sport od 18.15

13 Kwietnia

NMC Górnik Zabrze vs Stal Mielec, transmisja w Canal+sport od 18.15

15 Kwietnia

Chrobry Głogów vs Sandra Spa Pogoń Szczecin transmisja w nSport+ od 12.45
 
Trophy Tour
Każdy uczestnik akcji PGNiG Superliga Trophy Tour 2017, którego wizerunek został utrwalony w trakcie pozowania z Trofeum PGNiG Superligi wyraża nieodpłatną zgodę na wykorzystanie, utrwalanie i powielanie wykonanych zdjęć za pośrednictwem dowolnego medium w dowolnym celu zgodnym z obowiązującym prawem, włączając w to publikację w gazetach, czasopismach okresowych, czasopismach okazjonalnych, folderach, publikacjach elektronicznych, stronach internetowych, wystawach, konkursach, o ile ww. czynności są związane z działalnością Superligi sp. z o.o. i nie na ruszają dóbr osobistych uczestnika akcji   PGNiG Superliga Trophy Tour 2017.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: