Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 grudnia 2016

Ruszyła Społeczność Superligi

Sport kojarzy się wszystkim z rywalizacją, emocjami, zwycięstwem. PGNiG Superliga chce pokazać, że przez sport można udzielać się społecznie, pomagać i angażować innych.
14 klubów PGNiG Superligi poza zmaganiami w lidze prowadzi liczne akcje – charytatywne, edukacyjne, społeczne. Kibice także włączają się w pomoc. Społeczność Superligi powstała, żeby promować te inicjatywy. – Doskonale znamy otoczenie, w jakich pracują kluby i zdajemy sobie sprawę, że te działania klubów mają ogromne znaczenie w lokalnych społecznościach – mówi Łukasz Gontarek, Prezes PGNiG Superligi – Dlatego powstała Społeczność Superligi, miejsce, gdzie będzie można przeczytać o inicjatywach szczypiornistów i się do nich przyłączać. Piłka ręczna to męski, twardy sport, gdzie niejednokrotnie zawodnicy zostawiają serce na parkiecie, teraz mają okazję pokazać to serce w działaniach społecznych.
Społeczność Superligi można znaleźć na stronie www.pgnig-superliga.pl/spolecznosc. W zakładce znajdują się artykuły o szczególnych akcjach PGNiG Superligi i wszystkich klubów. Zapraszamy do współpracy wszystkich kibiców, którzy biorą udział w tego typu akcjach.
 
spolecznosc-superligi-logo_pion
 
 
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: