III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
6
G
2
1
M
5
5
S
5
4
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 10 lutego 2017

W sobotę z Piotrkowianinem emocji nie zabraknie

Emocji w wykonaniu szczypiornistów Sandry SPA Pogoni ciąg dalszy. Już w sobotę w hali przy ulicy Twardowskiego o godzinie 18:00 szczecinianie zmierzą się z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. We wrześniu właśnie z przeciwnikiem z grupy pomarańczowej zawodnicy odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze.
– Zawodnicy zrobili progres w porównaniu do meczu  z Opolem, jest postęp w grze i obiecuje, że będzie wyglądało to coraz lepiej. – mówił po spotkania z Wybrzeżem Gdańsk trener Mariusz Jurasik.
Kolejna okazja do zweryfikowania słów trenera już w najbliższą sobotę w meczu z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. Szczypiorniści Sandry SPA Pogoni wiedzą jak się wygrywa z podopiecznymi Zbigniewa Markuszewskiego. We wrześniu przetrzebieni kontuzjami pokonali na bardzo trudnym terenie Piotrkowianina różnicą 3 bramek. Po spotkaniu z Wybrzeżem, mimo, że przegranym widać światełko w tunelu i perspektywa pierwszego zwycięstwa w nowym roku.
Niestety do grona kontuzjowanych dołączył Wojciech Jedziniak, który w meczu z Wybrzeżem niefortunnie upadł na parkiet i złamał rękę prawej dłoni. Wiadomo też, że nie wystąpią kontuzjowani lewoskrzydłowi Wojciech Zydroń i Dawid Krysiak, a w nie pełni sił jest także Krzysztof Karnacewicz.
Piotrkowianin w grupie pomarańczowej z dorobkiem 8 punktów znajdują się na 6 miejscu w tabeli i podobnie jak Sandra SPA Pogoń walczy o miejsce gwarantujące udział w fazie play – off. Wygrany sobotnie meczu zgarnie 2 punkty poprawi samopoczucie i mozolnie zbliżał się będzie do 5 miejsca w tabeli.
Bilety na sobotnie spotkanie można nabywać za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na godzinę przed meczem w kasie klubu.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: