Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 stycznia 2017

Sparingi NMC Górnika Zabrze i konferencja przed startem rozgrywek

NMC Górnik Zabrze27 stycznia zagra zaległy mecz ligowy z Zagłębiem Lubin w ramach #HajerskieDerby. Wcześniej jednak zespół czekają aż cztery mecze kontrolne!
Jeszcze dziś zabrzanie zmierzą się w ramach AGRO CUP, międzynarodowym turnieju piłki ręcznej w słowackich Topolczanach, z austriackim zespołem z Leoben. 21 stycznia NMC Górnik zmierzy się z czeskimi Lovosicami, a na zamknięcie turnieju z gospodarzami: zespołem z Topolczan.
Niestety NMC Górnik Zabrze na turniej jedzie w solidnym osłabieniu. Do autobusu nie weszli wciąż leczący kontuzje Michał Adamuszek, Sasza Buszkow i Adrian Niedośpiał. Brakować będzie oczywiście wciąż przebywających we Francji na Mistrzostwach Świata Marka Daćki i Mateusza Korneckiego. Jedyną dobrą wieścią jest obecność Rafała Glińskiego, który choć doznał poważnego urazu dłoni w ostatnim sparingu z Olimpią MEDEX Piekary Śląskiej, to jednak ma wspierać kolegów w obronie.
Miejmy jednak nadzieję, że wszyscy zawodnicy (poza kadrowiczami) będą do dyspozycji trenera Ryszarda Skutnika w najbliższy wtorek (24 stycznia), kiedy w zabrzańskiej Hali Pogoń o godz. 17.30 rozpocznie się rewanżowy sparing z Olimpią MEDEX Piekary Śląskie.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie kontrolne, ale przede wszystkim na konferencję prasową o godz. 19, tuż po zakończonym spotkaniu. W ramach spotkania z przedstawicielami prasy trener Ryszard Skutnik, kapitan Adrian Niedośpiał oraz Bartłomiej Tomczak i Rafał Gliński omówią przygotowania i zbliżające się mecze o punkty: właśnie #HajerskieDerby oraz mecz domowy z Orlenem Wisłą Płock (1 lutego, godz. 18.30).
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: