III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
4
G
0
9
M
1
4
S
0
4
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 2 marca 2017

Stal planuje zdobyć Legionowo

Mecze z Gwardią i Górnikiem dla Stali były bardzo ważne. Jednak w obu przypadkach lepsi okazali się rywale. Kolejna szansa na punkty już w najbliższą sobotę w Legionowie, gdzie Czeczeńcy zmierzą się z KPR-em. 
W Legionowie znajdziemy wiele mieleckich akcentów, w drużynie Roberta Lisa, który jeszcze przed sezonem łączony był ze Stalą grają Tomasz Mochocki i Paweł Gawęcki. „Biało-niebieska” kolonia byłaby jeszcze większa, lecz kilkanaście dni temu z zespołem rozstał się Antonio Pribanić.
Oprócz spraw pozasportowych problemem KPR-u są kontuzje, ten temat jest świetnie znany również w Stali, gdyż w dalszym ciągu na parkiecie nie zobaczymy Michała Wypycha, Grzegorza Barnasia i Wiktora Kawki. Jakby tego było mało jeszcze przed meczem z Górnikiem na treningu skręcenia stawów skokowych doznali Tomasz Wiśniewski i Michał Chodara. O ile „Wiśnia” wraca do zdrowia, o tyle nie można tego powiedzieć o „Gorbim”, którego uraz jest o wiele bardziej poważny.
Sobotni mecz będzie również bardzo istotny z innego powodu, gdyż obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Na dzień dzisiejszy KPR z 16. punktami zajmuje 9. miejsce, zaś Stal z 13. „oczkami” na koncie plasuje się pozycję niżej. O wiele bardziej interesuje nas jednak tabela Grupy Pomarańczowej, gdzie tuż za naszymi plecami z 3 punktami straty znajduje się Zagłębie Lubin. Utrzymanie obecnej, piątej lokaty jest priorytetem dla obydwu drużyn. Daje ono realne szansę na grę w play-offach i obydwie drużyny chcą zrobić kolejny krok w tym kierunku.
KPR Legionowo – SPR Stal Mielec, 04.03.2017, godz. 18:00, Legionowo[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=ne2onzf0r3o[/embedyt]

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: