Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 kwietnia 2021

Start głosowania na Gracza Marca

Dziś ruszyliśmy z głosowaniem kibiców na najlepszego Gracza PGNiG Superligi w marcu. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Marca PGNiG Superligi

Naszych trzech ekspertów piłki ręcznej z TVP Sport, Przeglądu Sportowego i Sportowych Faktów nominowała po jednym zawodniku! W głosowaniu kibiców na Gracza Marca startują Andrii Akimenko (Azoty Puławy), Adam Morawski (Orlen Wisła Płock) i Alex Dujshebaev (Łomża Vive Kielce).

Sportowe Fakty – Marcin Górczyński:

Andrii Akimenko Azoty Puławy

Kolejny świetny miesiąc reprezentanta Ukrainy. Wprawdzie na początek miesiąca miał nie najlepiej nastawiony celownik, ale w dwóch kolejnych meczach już prawie się nie mylił ze skrzydła i karnych. Niedawno przeskoczył Rennosuke Tokude i jest głównym kandydatem do tytułu króla strzelców Superligi.

Przegląd Sportowy – Wojciech Osiński:

Adam Morawski Orlen Wisła Płock 

Wprawdzie Wisła w marcu rozegrała tylko dwa mecze w PGNiG Superlidze, ale mimo to warto docenić nieustającą wysoką dyspozycję Morawskiego. Bramkarz wiślaków w starciach z Tarnowem i Opolem bronił ze średnią skutecznością 42,5 procent!

TVP Sport – Maciej Wojs:

Alex Dujshebaev Łomża Vive Kielce

Kandydatura, która nie wymaga wyjaśnienia. Alex to artysta piłka ręcznej. W marcu w trzech meczach PGNiG Superligi „wymalował” 12 goli i 22 asysty. I to wszystko na 100-procentowej skuteczności rzutów! Czy trzeba dodawać coś więcej?

Głosowanie kibiców odbywa się na naszym facebooku! Głosy zbieramy do wtorku (6.04) do godz. 14:00.

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: