Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 19 kwietnia 2022

Staš Skube nie zagra w Kielcach

Słoweński środkowy rozgrywający nie dołączy jednak do drużyny Łomża Vive Kielce! Po przeprowadzonych w ostatnim czasie rozmowach między klubami Staš Skube trafi do Francji.

Fot. Anna Benicewicz-Miazga

Zawodnik do tej pory grający w Meshkovie Brest nie dokończy sezonu na Białorusi, a od sezonu 2022/2023 będzie zawodnikiem Montpellier HB, nie zaś drużyny Łomża Vive Kielce, co uzgodnione zostało między klubami. Wyjściowo, kontrakt środkowego rozgrywającego z mistrzami Polski miał wejść w życie od sezonu 2022/2023 i obowiązywać przez trzy lata.

Montpellier Handball bardzo dziękuje kieleckiemu klubowi oraz Prezesowi Bertusowi Servaasowi za profesjonalnie przeprowadzony proces pozyskania zawodnika i umożliwienie nam zakontraktowania Staša” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym Montpellier HB.

Jestem zadowolony z rozmów i ustaleń, które poczyniliśmy” – komentuje Prezes Bertus Servaas – „Również dziękuję stronie francuskiej za profesjonalizm i pomyślny przebieg negocjacji. Wierzę, że dokonaliśmy słusznej decyzji z korzyścią dla obu klubów oraz samego zawodnika.”

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: