Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 25 maja 2021

Superliga Esport już dziś

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego w historii piłki ręcznej turniej esportowego. Do boju w pierwszej edycji Superliga Esport stanie 8 zawodników występujących w klubach PGNiG Superligi. Kto będzie najlepszy rywalizując w grze Handball21? Zmagania będzie można śledzić od 15:00 na oficjalnych kanałach na Facebooku PGNiG Superligi, klubów, a także Twitchu Tarczyński Studio Live i TVP Sport.  

Superliga Esport 2021

W turnieju weźmie udział 8 zawodników PGNiG Superligi, każdy będzie reprezentował na wirtualnych parkiecie swój klub.

Zawodnicy biorący udział w turnieju: 

– Wojciech Borucki (Azoty Puławy),  

– Stanisław Makowiejew (Energa MKS Kalisz),  

– Paweł Kazimier (Górnik Zabrze),  

– Jan Klimków (Gwardia Opole),  

– Miłosz Wałach (Łomża Vive Kielce),  

– Dawid Lemanowicz (Orlen Wisła Płock),  

– Mateusz Wróbel (Torus Wybrzeże Gdańsk),  

– Maciej Tokaj (MKS Zagłębie Lubin). 

Zawodnicy podzieleni zostaną na dwie grupy po czterech graczy. Dwójka najlepszych z z każdej grupy awansuje do półfinałów. Wydarzenie skomentują Piotr Bugajny – dziennikarz Canal+, który ma na koncie komentarze setki meczów piłki ręcznej, a także Sebastian Mazek, doskonale znany graczom jako DivoxLive – komentator i ekspert CS:GO.  

Dla widzów przewidziane są konkursy z nagrodami. Kibice będą mogli wygrać m.in. grę Handball 21, koszulki z autografami klubów grających w PGNiG Superlidze, a także oficjalne piłki rozgrywek marki Select z podpisami zawodników.

​Całe wydarzenie odbędzie się w Studiu Cyberwolves, zlokalizowanym na terenie Warszawy. Obiekt jest wyposażony w profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki któremu transmisje organizowane są na najwyższym poziomie.  

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: