Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 lutego 2022

Superliga nominowana do prestiżowych nagród Sport Biznes Polska

Superliga sp. z o.o. została nominowana do nagród Sport Biznes Polska w dwóch kategoriach: Liga Sportowa 2021 roku oraz Transformacja Cyfrowa 2021 roku. Zwycięzców poznamy już 15 marca, podczas uroczystej gali SBP, która odbędzie się w Warszawie.

Nagrody Sport Biznes Polska zostaną przyznane osobom, markom i organizacjom stawiającym w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu. Głównym założeniem plebiscytu jest skupienie uwagi na konkretnych działaniach, projektach i wyrównywanie szans pretendentów do zwycięstwa.

22 stycznia 2022 r. zakończono pierwszy etap konkursu. Superliga sp. z o.o. została nominowana w kategorii Liga Sportowa 2021. W uzasadnieniu nominacji znalazły się takie elementy jak:

– Podpisanie nowych, wysokich kontraktów sponsorskich i umów licencyjnych.
– Wprowadzenie aplikacji mobilnej z szeregiem rozwiązań dla kibiców.
– Uruchomienie transmisji ze wszystkich meczów nietransmitowanych przez TVP Sport w ramach jednego abonamentu i ujednoliconego standardu.
– Uruchomienie nowych platform komunikacji z fanami, przeprowadzenie szkoleń dla przedstawicieli klubów z zakresu digitalizacji.
– Rozpoczęcie rozbudowanego programu szkolenia sędziów z udziałem renomowanych trenerów europejskiej piłki ręcznej.
– Rozpoczęcie cyklicznego projektu SMS Cup z udziałem zawodników Szkół Mistrzostwa Sportowego przed topowymi meczami rozgrywek.

Superliga sp. z o.o. została również nominowana w kategorii Transformacja Cyfrowa 2021. Nominacja opiera się na następujących kryteriach:

– Zbudowanie medialności rozgrywek w nowych kanałach, dotarcie do nowych grup odbiorców, zwiększenie wachlarza świadczeń ligowych dla sponsorów.
– Organizacja pierwszego w historii turnieju gamingowego w grze Handball 21.
– Wprowadzenie aplikacji mobilnej z szeregiem rozwiązań dla kibiców: newsy, live, statystyki oraz elementy grywalizacji.
– Nowe kanały komunikacji ligi z fanami – Tik-Tok, Youtube shorts, reels Instagram.
– Prace nad zintegrowanym systemem baz danych oraz klubowych stron www.
– Wprowadzenie Wirtualnego Biura Prasowego.

Statuetki zostaną wręczone w 16 kategoriach, a zwycięzców wyłoni jury Gali Sport Biznes Polska spośród zgłoszonych kandydatów.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: