Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 3 grudnia 2020

Superliga Sp. z o.o. objęła patronatem rozgrywki piłki ręcznej mężczyzn w kategorii Masters 55+

Superliga Sp. z o.o. objęła patronatem rozgrywki w sezonie 2020/2021 w piłce ręcznej mężczyzn Masters 55+. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Sport dla Seniorów. Udział w rozgrywkach biorą m.in. regularnie występujące w Mistrzostwach Polski i Europy seniorów, zespoły.  

W ramach rozgrywek odbędą się cztery turnieje w różnych miastach Polski – Warszawie, Bochni, Łaziskach i Szczecinie. Zgodnie z regulaminem, zwycięzcą zostanie zespół, który zdobędzie najwięcej punktów w czterech turniejach. Czas rozgrywania meczów to 2 x 12 minut z punktacją 2 pkt – zwycięstwo, 1 pkt – remis, 0 pkt – przegrana. Zespoły, które będzie można zobaczyć na boisku to Oldboys Cohnia Kraków, Oldi Szczecin, Polonia Łaziska Górne i Masters Warszawa. 

– Zależy nam na całościowym wspieraniu rozwoju  piłki ręcznej w Polsce. Zdecydowaliśmy się na objęcie patronatem rozgrywek 2020/2021 Masters 55+, ponieważ doceniamy pasjonatów tego sportu. Zawodnicy rozgrywający mecze w rozgrywkach kategorii Masters 55+ są wzorem motywacji, z której mogą czerpać młodsi zawodnicy. Te zawody to przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą wrócić na boisko, by znowu poczuć piłkarskiego ducha. – mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o. 

W związku z wprowadzoną przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce nową kategorią wiekową, rozgrywki będą odbywać się cykliczne. Finałowy turniej zaplanowany jest na styczeń 2021 roku w Szczecinie.  

Więcej informacji o turnieju na stronie: www.sport55plus.org  

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: