Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 1 marca 2022

Superliga w gronie finalistów nagród Sport Biznes Polska w dwóch kategoriach

Superliga sp. z o.o. znalazła się w elitarnym gronie finalistów nagród Sport Biznes Polska za rok 2021. Organizacja została nominowana w aż dwóch kategoriach: „Liga Sportowa” oraz „Transformacja Cyfrowa”.

Nagrody Sport Biznes Polska zostaną przyznane osobom, markom i organizacjom stawiającym w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu. Głównym założeniem plebiscytu jest skupienie uwagi na konkretnych działaniach, projektach i wyrównywanie szans pretendentów do zwycięstwa. 

Superliga sp. z.o.o. znalazła się w ścisłym gronie finalistów w kategorii „Liga Sportowa” u boku PKO Ekstraklasy oraz PGE Ekstraligi. 

Kolejną kategorią jest „Transformacja Cyfrowa”, gdzie Superliga sp. z.o.o. powalczy o zwycięstwo u boku PKO Ekstraklasy oraz PGE Skry Bełchatów. 

W najbliższych dniach Jury przystąpi do wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wyłonienie laureatów i wręczenie Statuetek nastąpi podczas Gali Sport Biznes Polska, która odbędzie się 15 marca 2022 r. w Hotelu Hilton w Warszawie.

Więcej informacji o wydarzeniu: tutaj.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: