Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 lutego 2022

Szymon Koc nowym zawodnikiem Gwardii Opole

W sezonie 2022/2023 szeregi Gwardii Opole zasili praworęczny rozgrywający Szymon Koc – uczeń kieleckiego SMS-u, który ma już za sobą występy w Reprezentacji Polski Juniorów.

– Zdecydowaliśmy się na podpisanie kontraktu z Szymonem, ponieważ jest to bardzo utalentowany zawodnik młodego pokolenia. Jego warunki fizyczne oraz umiejętności pozwolą wzmocnić naszą grę w ataku, a także poszerzyć wachlarz możliwości w rozegraniu – komentuje dyrektor sportowy Tomasz Wróbel.

– Od jakiegoś czasu śledzę ruchy transferowe Gwardii i bardzo podoba mi się polityka klubu. Po pierwszym spotkaniu ze sztabem szkoleniowym byłem bardzo szczęśliwy i pozytywnie zaskoczony. Wiem, że tutaj mogę zdobyć cenne doświadczenie, trenując i grając na najwyższym poziomie – mówi nowy zawodnik Gwardii Opole. 

– Chciałbym pokazać się opolskiej publiczności z jak najlepszej strony. Moim głównym celem jest regularna i skuteczna gra, która pomoże Gwardii osiągać najwyższe cele – dodaje Koc.

– Widzimy w Szymonie ogromny potencjał i chcemy, aby rozwijał się w naszym klubie. Niewątpliwie jest to zawodnik z aspiracjami na czołowego gracza PGNiG Superligi – dodaje Wróbel.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: