Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 maja 2017

Tomasz Kasprzak w Azotach

Tomasz Kasprzak, obrotowy KPR-u Legionowo, podpisał dziś kontrakt z „Azotami-Puławy”. Doświadczony kołowy związał się z puławskim klubem trzyletnią umową, która zacznie obowiązywać 1 lipca 2017 roku.Jerzy Witaszek, Prezes „Azotów-Puławy” tak wyjaśnia wybór Kasprzaka:
– W ostatnim czasie zaczęliśmy intensywnie poszukiwać obrotowego, gdyż Leos Petrovsky nalegał na skrócenie kontraktu, mając propozycję gry z Niemiec. W związku z tym Klub nie zamierza robić Czechowi problemów, ale musiał zabezpieczyć tę pozycję. Wybór padł na Kasprzaka, którego obserwuję już od dłuższego czasu. Niegdyś złożyłem mu nawet propozycję przyjścia do Puław, ale wówczas zawodnik studiował i nie udało nam się go namówić do zmiany barw klubowych. Nie straciłem jednak Kasprzaka z oczu i widziałem jak dobrze rozwija się jego talent. Szczególnie w ostatnim czasie gracz ten zrobił bardzo duży postęp, trenując w Legionowie pod okiem, moim zdaniem jednego z najlepszych graczy na pozycji kołowego w Polsce – Roberta Lisa. Tak dojrzałego, obdarzonego bardzo dobrymi warunkami fizycznymi gracza potrzebujemy i bardzo cieszymy się, że tym razem Kasprzak będzie grał dla Puław.
Tomasz Kasprzak jest zawodnikiem 31-letnim,  mierzącym blisko 196 cm i ważącym 108 kg. Na pozycji obrotowego będzie rywalizował o miejsce w składzie „Azotów-Puławy” z Bartoszem Jureckim i Pawłem Grzelakiem.

 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: