III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
4
G
0
8
M
4
3
S
2
2
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 16 listopada 2017

Tomasz Pietruszko przed derbami Dolnego Śląska

Już w sobotę czekają nas derbowe emocje. W Głogowie zagramy o cztery punkty z Chrobrym! Przed tym spotkaniem rozmawialiśmy z obrotowym i wychowankiem Zagłębia Tomaszem Pietruszko. Były też pytania od kibiców. Czytajcie!
Derby z Chrobrym zawsze dodają dodatkowego smaczku. Nie inaczej będzie i tym razem?
 
 
Jak mawia klasyk derby rządzą się swoimi prawami i na pewno w tym meczu nie zabraknie twardych starć, tak jak na derby przystało. My jesteśmy na to gotowi i wiemy jakiego rodzaju spotkanie czeka nas w sobotę.
 
 
Ważne będzie aby być skancerowanym przez cały czas i nie grać falami jak w meczu z Meblami.
 
 
Tak, oczywiście. Nasza wygrana z Meblami mogłaby wyglądać o wiele okazalej, gdybyśmy ustrzegli się przestojów w naszej grze. W następnym spotkaniu musimy się skupić na tym aby przez 60 minut utrzymać stały poziom koncentracji.
 
 
Po dotychczasowych meczach jesteśmy z Chrobrym sąsiadami w tabeli, mamy tyle samo punktów – to może świadczyć o podobnym potencjale naszych ekip?
 
 
Pozycja w tabeli wskazywałaby na podobny potencjał obu ekip lecz należy zwrócić uwagę na różnicę wieku zawodników, którzy występują w obydwu ekipach.
 
 
Dla Ciebie jako wychowanka Zagłębia takie mecze elektryzują jeszcze dodatkowo?
 
 
Pochodzę z Lubina i utożsamiam się z tym klubem w stu procentach i myślę że dziwne by było, gdyby słowo Derby nie wywoływało u mnie dodatkowych emocji. Stąpam jednak twardo po ziemi i przygotowuję się do tego spotkania tak, jak do każdego innego meczu ligowego.
 
 
Rozgrywki nabierają tempa, a w najbliższym czasie większość meczów zagracie o cztery punkty. Będzie to szansa na spore podskoczenie w tabeli?
 
 
Oczywiście jest to dla nas spora szansa na awans w tabeli lecz nie wybiegamy w przyszłość i skupiamy się na najbliższym meczu.
 
 
Przechodzimy do pytań kibiców, które pojawiły się na Facebooku. Na początek pytanie od Twojego kolegi z drużyny, Dawida Dawydzika: Gdzie wybrać się na wakacje, tak żeby móc przez cały rok cieszyć się taka opalenizną jak Ty?
 
 
Myślę, że odcień mojej opalenizny to nie do końca zasługa wakacyjnego słońca ale gdyby były jakieś problemy z wyborem miejsca wakacyjnego wypoczynku, to z chęcią doradzę Chudy!
 
 
Czy uważasz że Twój kolega z pozycji Michał Stankiewicz ma najlepszy telefon na świecie?
 
 
Jak już wspomniał jeden z kolegów w komentarzach na Facebooku Stanek ma wszystko najlepsze.
 
 
Pizza czy burger?
 
 
Zdecydowanie gdy nadchodzi ,,cheat meal,, wybieram Burgera. Pozdrawiam Dziwisz.
 

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: