Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 20 kwietnia 2020

Tomasz Pietruszko przedłużył kontrakt

Tomasz Pietruszko zostaje w Zagłębiu. Wychowanek przedłużył kontrakt na kolejny rok.

Tomasz Pietruszko MKS Zagłębie Lubin / PGNiG Superliga

24-letni obrotowy w seniorskiej drużynie Zagłębia zadebiutował w 2015 roku. Wcześniejsze dwa lata spędził w SMS-ie Gdańsk, z którym występował na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.

Tomasz Pietruszko przed wkroczeniem do seniorskiej piłki występował w młodzieżowych drużynach Zagłębia. W 2013 wywalczył z nim brązowy medal mistrzostw Polski juniorów młodszych, a także został wybrany najlepszym obrotowym turnieju finałowego.

Obrotowy Zagłębia ma za sobą mistrzostwach Europy U-18 w Polsce oraz mistrzostwach Europy U-20 w Danii. W ostatnim czasie jest etatowym zawodnikiem kadry B.

– Cieszę się, że przez kolejny sezon będę mógł reprezentować barwy klubu, do którego jestem przywiązany od najmłodszych lat. Wierzę, że w kolejnym sezonie nasz młody zespół przyniesie kibicom wiele radości, a moją grą i zaangażowaniem postaram się odwdzięczyć za okazane mi zaufanie w tym trudnym dla nas wszystkich momencie. Korzystając z okazji życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia swojemu tacie, który uległ wypadkowi w kopalni – mówi Tomasz Pietruszko.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: