III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
4
G
0
9
M
1
2
S
1
6
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 23 grudnia 2021

TOP 5 grudnia 2021. Wybraliście bramkę i paradę miesiąca

Znamy już ostateczną kolejność zestawień TOP 5 bramek i TOP 5 parad grudnia PGNiG Superligi. O niej zadecydowali kibice za sprawą głosowania przeprowadzonego na stronie TVPSPORT.PL. Sprawdź, które z goli i interwencji uznane zostały za najlepsze!

Bramka grudnia 2021 PGNiG Superligi:

Najlepszym trafieniem miesiąca wybraliście bramkę obrotowego Grupy Azoty Unii Tarnów Shuichiego Yoshidy z meczu z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Japończyk w efektowny sposób pokonał bramkarza rywali, trafiając będąc tyłem do bramki. Na gola jego autorstwa swój głos oddało 52,67 proc. głosujących.

Yoshida zdystansował konkurencję. Drugi w głosowaniu Piotr Papaj z Torus Wybrzeża uzyskał 36,11 proc. głosów. Pozostali trzej nominowani – Igor BykowskiDamian Przytuła i Dylan Nahi – otrzymali niewiele ponad 10 proc. wszystkich głosów. Poniżej pełne wyniki:

fot. TVPSPORT.PL

Parada grudnia 2021 PGNiG Superligi:

Jeszcze większe różnice pomiędzy nominowanymi widoczne są w głosowaniu na paradę miesiąca. To również wygrał zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów, tyle że mowa nie o bramkarzu, a… skrzydłowym. Jakub Sikora za swoją interwencję z meczu z Wybrzeżem otrzymał aż 83,95 proc. głosów.

Drugi w głosowaniu Jakub Skrzyniarz otrzymał niecałe 10 proc. głosów, a trzej pozostali nominowani wspólnie uzbierali niecałe 7 proc. głosów. Poniżej pełne wyniki:

fot. TVPSPORT.PL

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: