III turniej PGNiG Summer Superligi: Gdańsk

D
2
3
G
1
1
M
4
1
S
2
8
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 13 grudnia 2021

TOP 5 listopada 2021. Wybraliście bramkę i paradę miesiąca

Znamy już ostateczną kolejność zestawień TOP 5 bramek i TOP 5 parad listopada PGNiG Superligi. O niej zadecydowali kibice za sprawą głosowania przeprowadzonego na stronie TVPSPORT.PL. Sprawdź, które z goli i interwencji uznane zostały za najlepsze!

Bramka listopada 2021 PGNiG Superligi:

Najlepszym trafieniem miesiąca wybraliście bramkę rozgrywającego Chrobrego Głogów Pawła Paterka z derbowego meczu z Zagłębiem Lubin. Gol 20-latka niemal doprowadził do dogrywki niemal równo z końcową syreną. Na to trafienie swój głos oddało 67,03 proc. głosujących.

Paterek zdystansował resztę nominowanych. Drugi Alan Guziewicz z MMTS Kwidzyn uzyskał 13,19 proc. głosów. Poniżej pełne wyniki:

fot. TVPSPORT.PL

Parada listopada 2021 PGNiG Superligi:

Bardziej wyrównane było głosowanie na paradę miesiąca. To wygrał Marek Bartosik ze wspomnianego już Zagłębia. 22-latek w meczu z Energą MKS Kalisz popisał się kapitalną podwójną interwencją, na którą zagłosowało 34,38 proc. osób biorących udział w głosowaniu.

Na drugim miejscu w głosowaniu uplasował się ze swoją siatkarską „czapą” Mateusz Zembrzycki z Azotów Puławy(24,14 proc. głosów), a na trzecim – Adam Morawski z Orlen Wisły Płock (17,24 proc. głosów). Dalsze pozycje zajęli Kacper Ligarzewski i Krystian Witkowski. Poniżej pełne wyniki:

fot. TVPSPORT.PL

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: