Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 grudnia 2020

TOP 5 listopada. Wybierz bramkę i paradę miesiąca [GŁOSOWANIE]

Trzeci miesiąc rywalizacji w sezonie 2020/21 w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych za nami. Spośród rozegranych w listopadzie meczów wybraliśmy po pięć najlepszych naszym zdaniem goli i interwencji. Teraz do was, kibiców, należy decyzja, który z nich zasługuje na miano parady miesiąca. Głosowanie odbywa się na stronie TVP Sport.

Bramka listopada w PGNiG Superlidze:
W głosowaniu na bramkę miesiąca możecie wybierać spośród trafień autorstwa Macieja Zarzyckiego z Gwardii Opole, Marka Marciniaka z Zagłębia Lubin, Mikołaja Czaplińskiego z Orlen Wisły Płock, Arkadiusza Moryty z Łomży Vive Kielce i… bramkarza Kacpra Ligarzewskiego z Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.

Które z tych trafień było najładniejsze? Wybór należy do was. Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do niedzieli 13 grudnia do godz. 23:59.

Parada listopada w PGNiG Superlidze:
Do zestawienia TOP 5 parad miesiąca nominowaliśmy z kolei interwencje Patryka Wiącka z Zagłębia, Adam Morawskiego z Orlen Wisły Płock, Jakuba Skrzyniarza z Górnika Zabrze oraz Artura Kota i Kacpra Ligarzewskiego z Piotrkowianina.

Która z nich zasłużyła na miano parady miesiąca? Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do niedzieli 13 grudnia do godz. 23:59.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: