Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 listopada 2021

TOP 5 października 2021. Wybierz bramkę i paradę miesiąca [GŁOSOWANIE]

Drugi miesiąc rywalizacji w sezonie 2021/22 za nami. Spośród rozegranych w październiku meczów wybraliśmy po pięć najlepszych goli i interwencji. Teraz do was, kibiców, należy decyzja, które z nich zasługują na miano bramki i parady miesiąca. Głosowanie odbywa się na stronie TVP Sport.

Bramka października 2021 w PGNiG Superlidze:
W głosowaniu na bramkę miesiąca możecie wybierać spośród trafień autorstwa Roberta Orzechowskiego z MMTS KwidzynTarasa Minockiego z Grupy Azoty Unii TarnówDmitrija Żytnikowa z Orlen Wisły Płock oraz goli autorstwa skrzydłowych Gwardii Opole – Patryka Mauera i Michała Ścisłowicza.

Które z tych trafień było najładniejsze? Wybór należy do was! Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do środy 10 listopada do godz. 23:59.

Parada września 2021 w PGNiG Superlidze:
Do zestawienia TOP 5 parad miesiąca nominowaliśmy z kolei interwencje Krzysztofa Szczeciny z MMTS KwidzynAndreasa Wolffa z Łomży Vive KielceJakuba Ałaja i Mateusza Lelleka z Gwardii Opole oraz Dawida Dekarza z Handball Stali Mielec.

Która z nich zasłużyła na miano parady miesiąca? Wybór należy do was! Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do środy 10 listopada do godz. 23:59.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: