Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 8 października 2021

TOP 5 września 2021. Wybierz bramkę i paradę miesiąca [GŁOSOWANIE]

Premierowy miesiąc rywalizacji w sezonie 2021/22 za nami. Spośród rozegranych we wrześniu meczów wybraliśmy po pięć najlepszych naszym zdaniem goli i interwencji. Teraz do was, kibiców, należy decyzja, które z nich zasługują na miano bramki i parady miesiąca. Głosowanie na stronie internetowej TVP Sport.

Bramka września 2021 w PGNiG Superlidze:
W głosowaniu na bramkę miesiąca możecie wybierać spośród trafień autorstwa Bartosza Nastaja z MMTS KwidzynMarcela Sroczyka z Zagłębia LubinArcioma Karlioka z Łomży Vive Kielce oraz zespołowych akcji Chrobrego Głogów i Łomży Vive.

Które z tych trafień było najładniejsze? Wybór należy do was! Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do niedzieli 10 października do godz. 23:59.

Parada września 2021 w PGNiG Superlidze:
Do zestawienia TOP 5 parad miesiąca nominowaliśmy z kolei interwencje Mateusza Zembrzyckiego z Azotów Puławy, Adama Morawskiego z Orlen Wisły PłockKacpra Ligarzewskiego z PiotrkowianinaMikołaja Krekory z Energi MKS Kalisz oraz Dawida Dekarza z Handball Stali Mielec.

Która z nich zasłużyła na miano parady miesiąca? Wybór należy do was! Głosowanie trwa. Głosy można oddawać do niedzieli 10 października do godz. 23:59.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: